Regulamin


 1. Do korzystania z usług ośrodka Magdalena upoważnia wcześniej dokonana wpłata zadatku, zgodnie z ustalonymi warunkami rezerwacji.
 2. Doba rozpoczyna się o godzinie 15.00 a kończy się o godzinie 10.00 .
 3. Wpłata zadatku w wysokości opłaty za 3 doby powinna nastąpić do 3 dni od dnia rezerwacji i oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 4. Prosimy o uregulowanie kosztu pobytu w dniu przyjazdu.
 5. W przypadku reklamacji , zastrzeżeń Goście proszeni są o zgłoszenie nie później niż w dniu przyjazdu .Reklamacje w dniu wyjazdu nie będą rozpatrywane.
 6. Cisza nocna zaczyna się o godzinie 22.00 kończy się o godzinie 7.00
 7. Na terenie ośrodka obowiązuje segregacja śmieci Pojemniki na śmieci znajdują się przy bramie wjazdowej(metalowy kosz przeznaczony jest na resztki z grilla (węgiel, popiół )
 8. Domki/pokoje oraz jego otoczenie w dniu wyjazdu należy pozostawić w należytym porządku wyniesione śmieci ,zdjęta pościel , opróżniony grill .Klucz należy pozostawić w recepcji .Zabrania się zamieniania ,przemieszczania wyposażenia domków/pokoju .
 9. Szkody, usterki spowodowane z winy wczasowiczów rozliczane są na miejscu.
 10. Ośrodek zastrzega sobie prawo odmowy zakwaterowania osobom pod wpływem alkoholu , oraz osobom zachowującym się agresywnie .
 11. Do każdego domku , pokoju przypisane jest jedno miejsce parkingowe parking płatny 20 zł za dobę ,Parkowanie
  dozwolone jest w miejscach wyznaczonych do tego celu oraz wskazanych przez personel ośrodka.
 12. Zabrania się palenia papierosów w domkach/pokojach.Nie stosowanie się do zakazu będzie skutkowało grzywną w wysokości 500 zł
 13. Respektujemy pobyt zwierząt .Pobyt zwierząt prosimy zgłaszać w dniu rezerwacji.W trakcie zameldowania zostanie zweryfikowana rezerwacja oraz opłata za małe psy i koty 20 zł/dobę duże psy 30 zł/doba).Właściciel zwierzaka zobowiązany jest do sprzątania nieczystości oraz wyprowadzania na spacery poza terenem ośrodka .Ośrodek może odmówić przyjęcia zwierząt ras powszechnie uznawanych za groźne lub agresywne.Właściciele muszą posiadać własne posłanie dla zwierząt Psy muszą być szczepione i posiadać aktualną książeczkę szczepień oraz kaganiec
 14. Domki/pokoje oraz jego otoczenie w dniu wyjazdu należy pozostawić w należytym porządku wyniesione śmieci ,zdjęta pościel , opróżniony grill .Klucz należy pozostawić w recepcji .Zabrania się zamieniania ,przemieszczania wyposażenia domków/pokoju .
 15. Każda zmiana terminu przyjazdu, wyjazdu np. późniejszy przyjazd ,wyjazd nie upoważnia do zmniejszenia kosztów pobytu i zwrotu jakichkolwiek środków pieniężnych.
 16. Osoby zakłócające spokój nie przestrzegające regulaminu zostaną usunięte z ośrodka bez prawa zwrotu jakichkolwiek poniesionych wcześniej opłat .
 17. Osoby przyjmujące Gości proszone są o zgłoszenie odwiedzin w recepcji. Odwiedzający powinni zakończyć wizytę do godziny 22.00 , bądź dokonać formalności meldunkowych i wynająć domek/pokój.
 18. Imprezy organizowane typu: kawalerskie, panieńskie itp. Kaucja do ustalenia z właścicielem.

Tagi: Domki Boszkowo, Noclegi Boszkowo, Domki letniskowe w Boszkowie, Wakacje w Boszkowie, Pokoje Boszkowo, Pokoje w Boszkowie. Tanie noclegi Boszkowo.