O Nas


Pobyt w naszym ośrodku Boszkowo – Magdalena to wypoczynek nad czystym jeziorem w drewnianych domkach letniskowych. Do dyspozycji przekazujemy kompleksowo wyposażone domki i pokoje. Zapraszamy na noclegi, urlop, wypoczynek, wakacje, wczasy, weekendy. Przejrzyste Jezioro Dominickie we wsi Boszkowo pełne płoci, szczupaków i węgorzy otoczone sosnowym lasem Przemęckiego Parku Krajobrazowego to tylko niektóre z atrakcji Boszkowa – miejsca idealnego na spokojny i miły wypoczynek. Nie tylko wędkarze zaspokoją u nas swoje pasje, serdecznie zapraszamy także tych z Państwa, których interesuje żeglarstwo, surfing czy po prostu leżenie bykiem i wygrzewanie się na plaży. Liczna grupa osób przybywa w te okolice łowić ryby, uprawiać sporty wodne jak również przechadzać się po lasach zbierając grzyby. Jeżeli szukają Państwo właśnie takiej formy wypoczynku zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową naszego ośrodka. Boszkowo – Magdalena zapraszamy wszystkich Państwa od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

To już 10 lat razem możemy Państwa gościć w naszym ośrodku. Początki nie były łatwe ale nasze motto, iż gość jest najważniejszy, pozostało nam zyskać Państwa zaufanie. Od początku dokładamy starań aby nasz ośrodek był dla Państwa miejscem wyjątkowym, pełnym ciepłej atmosfery, gościnności i spokoju. Zdanie naszych Gości jest dla nas najważniejsze i dla nich przez lata zmieniliśmy się.  Zapraszamy do Galerii zdjęć, gdzie można zobaczyć jak zmieniliśmy się dla Państwa.

Tagi: Domki Boszkowo, Noclegi Boszkowo, Domki letniskowe w Boszkowie, Wakacje w Boszkowie, Pokoje Boszkowo, Pokoje w Boszkowie. Tanie noclegi Boszkowo.